Cart
Loading...
Loading... 37049-001
RMR Wall-Mount Enclosure Lag Bolt Mounting Kit; 3" (77 mm) H x 3" (77 mm) W x 3" (77 mm) D; Clear
MSRP $123.20
| Height | 3" (77 mm) |
| Width | 3" (76 mm) |
| Depth | 3" (76 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | Clear |
| Ship Width | 5" (13 cm) |
| Ship Length/Depth | 13" (330 mm) |
| Ship Height | 5" (13 cm) |
| Shipping Weight | 3 LB (1.36 kg) |
