Cart
Loading...
Loading... 37045-G03
RMR Wall-Mount Enclosure Quick Wall-Mounting Kit; 3" (77 mm) H x 26" (661 mm) W x 2" (51 mm) D; Hammer Gray (RAL 7035)
MSRP $377.72
| Height | 3" (77 mm) |
| Width | 26" (660 mm) |
| Depth | 2" (51 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | Hammer Gray |
| Ship Width | 5" (13 cm) |
| Ship Length/Depth | 76" (1930 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 12 LB (5.44 kg) |
