Cart
Loading...
Loading... 37777-G01
RMR Modular Enclosure Bracket Kit for Inset Mount of Full-Height Mounting Plate, Hammer Gray (Ral 7035)
MSRP $157.53
| Color | Hammer Gray |
| Height | 3.7" (94 mm) |
| Width | 7.1" (180 mm) |
| Depth | 6" (152 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 8.3" (21 cm) |
| Ship Length/Depth | 21" (533 mm) |
| Ship Height | 3" (8 cm) |
| Shipping Weight | 6 LB (2.72 kg) |
