Cart
Loading...
Loading... 37780-C07
RMR Modular Enclosure Full-Height Mounting Plate Assembly with Lower Support Rails; 47.2" (1200 mm) H x 23.6" (600 mm) W x 19.7" (500 mm) D; Black
MSRP $449.97
| Width | 22.9" (582 mm) |
| Height | 46.9" (1192 mm) |
| Depth | 18.8" (478 mm) |
| Color | Black |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 26.9" (68 cm) |
| Ship Length/Depth | 129" (3277 mm) |
| Ship Height | 7.2" (18 cm) |
| Shipping Weight | 46 LB (20.87 kg) |
