Cart
Loading...
Loading... 37780-C15
RMR Modular Enclosure Full-Height Mounting Plate Assembly with Lower Support Rails; 78.7" (2000 mm) H x 23.6" (600 mm) W x 23.6" (600 mm) D; Black
MSRP $548.71
| Width | 22.9" (582 mm) |
| Height | 78.4" (1992 mm) |
| Depth | 22.7" (577 mm) |
| Color | Black |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 26.9" (68 cm) |
| Ship Length/Depth | 209" (5309 mm) |
| Ship Height | 7.2" (18 cm) |
| Shipping Weight | 72 LB (32.66 kg) |
