Cart
Loading...
Loading... 37780-C24
RMR Modular Enclosure Full-Height Mounting Plate Assembly with Lower Support Rails; 94.5" (2400 mm) H x 23.6" (600 mm) W x 27.6" (700 mm) D; Black
MSRP $647.45
| Width | 22.9" (582 mm) |
| Height | 94.1" (2391 mm) |
| Depth | 26.7" (678 mm) |
| Color | Black |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 26.9" (68 cm) |
| Ship Length/Depth | 249" (6325 mm) |
| Ship Height | 7.2" (18 cm) |
| Shipping Weight | 85 LB (38.56 kg) |
