Cart
Loading...
Loading... 37780-C27
RMR Modular Enclosure Full-Height Mounting Plate Assembly with Lower Support Rails; 78.7" (2000 mm) H x 23.6" (600 mm) W x 31.5" (800 mm) D; Black
MSRP $548.71
| Width | 22.9" (582 mm) |
| Height | 78.4" (1992 mm) |
| Depth | 30.6" (777 mm) |
| Color | Black |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 26.9" (68 cm) |
| Ship Length/Depth | 209" (5309 mm) |
| Ship Height | 7.2" (18 cm) |
| Shipping Weight | 74 LB (33.57 kg) |
