Cart
Loading...
Loading... 37780-C34
RMR Modular Enclosure Full-Height Mounting Plate Assembly with Lower Support Rails; 82.7" (2100 mm) H x 23.6" (600 mm) W x 35.4" (900 mm) D; Black
MSRP $581.63
| Width | 22.9" (582 mm) |
| Height | 82.3" (2091 mm) |
| Depth | 34.5" (876 mm) |
| Color | Black |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 26.9" (68 cm) |
| Ship Length/Depth | 219" (5563 mm) |
| Ship Height | 7.2" (18 cm) |
| Shipping Weight | 78 LB (35.38 kg) |
