Cart
Loading...
Loading... 37780-C53
RMR Modular Enclosure Full-Height Mounting Plate Assembly with Lower Support Rails; 86.6" (2200 mm) H x 23.6" (600 mm) W x 47.2" (1200 mm) D; Black
MSRP $614.51
| Width | 22.9" (582 mm) |
| Height | 86.3" (2193 mm) |
| Depth | 46.4" (1179 mm) |
| Color | Black |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 26.9" (68 cm) |
| Ship Length/Depth | 229" (5817 mm) |
| Ship Height | 7.2" (18 cm) |
| Shipping Weight | 84 LB (38.1 kg) |
