Cart
Loading...
Loading... 37780-C56
RMR Modular Enclosure Full-Height Mounting Plate Assembly with Lower Support Rails; 70.9" (1800 mm) H x 31.5" (800 mm) W x 15.8" (400 mm) D; Black
MSRP $582.25
| Width | 30.8" (782 mm) |
| Height | 70.5" (1791 mm) |
| Depth | 14.9" (378 mm) |
| Color | Black |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 34.8" (88 cm) |
| Ship Length/Depth | 189" (4801 mm) |
| Ship Height | 7.2" (18 cm) |
| Shipping Weight | 82 LB (37.2 kg) |
