Cart
Loading...
Loading... 37780-C62
RMR Modular Enclosure Full-Height Mounting Plate Assembly with Lower Support Rails; 70.9" (1800 mm) H x 31.5" (800 mm) W x 19.7" (500 mm) D; Black
MSRP $582.25
| Width | 30.8" (782 mm) |
| Height | 70.5" (1791 mm) |
| Depth | 18.8" (478 mm) |
| Color | Black |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 34.8" (88 cm) |
| Ship Length/Depth | 189" (4801 mm) |
| Ship Height | 7.2" (18 cm) |
| Shipping Weight | 83 LB (37.65 kg) |
