Cart
Loading...
Loading... 37780-C72
RMR Modular Enclosure Full-Height Mounting Plate Assembly with Lower Support Rails; 94.5" (2400 mm) H x 31.5" (800 mm) W x 23.6" (600 mm) D; Black
MSRP $719.42
| Width | 30.8" (782 mm) |
| Height | 94.1" (2391 mm) |
| Depth | 22.7" (577 mm) |
| Color | Black |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 34.8" (88 cm) |
| Ship Length/Depth | 249" (6325 mm) |
| Ship Height | 7.2" (18 cm) |
| Shipping Weight | 108 LB (48.99 kg) |
