Cart
Loading...
Loading... 37780-C82
RMR Modular Enclosure Full-Height Mounting Plate Assembly with Lower Support Rails; 82.7" (2100 mm) H x 31.5" (800 mm) W x 31.5" (800 mm) D; Black
MSRP $648.59
| Width | 30.8" (782 mm) |
| Height | 82.3" (2091 mm) |
| Depth | 30.6" (777 mm) |
| Color | Black |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 34.8" (88 cm) |
| Ship Length/Depth | 219" (5563 mm) |
| Ship Height | 7.2" (18 cm) |
| Shipping Weight | 98 LB (44.45 kg) |
