Cart
Loading...
Loading... 37780-C97
RMR Modular Enclosure Full-Height Mounting Plate Assembly with Lower Support Rails; 47.2" (1200 mm) H x 31.5" (800 mm) W x 43.3" (1100 mm) D; Black
MSRP $499.92
| Width | 30.8" (782 mm) |
| Height | 46.9" (1192 mm) |
| Depth | 42.4" (1077 mm) |
| Color | Black |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 34.8" (88 cm) |
| Ship Length/Depth | 129" (3277 mm) |
| Ship Height | 7.2" (18 cm) |
| Shipping Weight | 64 LB (29.03 kg) |
