Cart
Loading...
Loading... 37780-C99
RMR Modular Enclosure Full-Height Mounting Plate Assembly with Lower Support Rails; 78.7" (2000 mm) H x 31.5" (800 mm) W x 43.3" (1100 mm) D; Black
MSRP $609.66
| Width | 30.8" (782 mm) |
| Height | 78.4" (1992 mm) |
| Depth | 42.4" (1077 mm) |
| Color | Black |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 34.8" (88 cm) |
| Ship Length/Depth | 209" (5309 mm) |
| Ship Height | 7.2" (18 cm) |
| Shipping Weight | 97 LB (44 kg) |
