Cart
Loading...
Loading... 37780-G21
RMR Modular Enclosure Full-Height Mounting Plate Assembly with Lower Support Rails; 78.7" (2000 mm) H x 23.6" (600 mm) W x 27.6" (700 mm) D; Hammer Gray (Ral 7035)
MSRP $548.71
| Width | 22.9" (582 mm) |
| Height | 78.4" (1992 mm) |
| Depth | 26.7" (678 mm) |
| Color | Hammer Gray |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 26.9" (68 cm) |
| Ship Length/Depth | 209" (5309 mm) |
| Ship Height | 7.2" (18 cm) |
| Shipping Weight | 73 LB (33.11 kg) |
