Cart
Loading...
Loading... 37780-G22
RMR Modular Enclosure Full-Height Mounting Plate Assembly with Lower Support Rails; 82.7" (2100 mm) H x 23.6" (600 mm) W x 27.6" (700 mm) D; Hammer Gray (Ral 7035)
MSRP $581.63
| Width | 22.9" (582 mm) |
| Height | 82.3" (2091 mm) |
| Depth | 26.7" (678 mm) |
| Color | Hammer Gray |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 26.9" (68 cm) |
| Ship Length/Depth | 219" (5563 mm) |
| Ship Height | 7.2" (18 cm) |
| Shipping Weight | 76 LB (34.47 kg) |
