Cart
Loading...
Loading... 37780-G32
RMR Modular Enclosure Full-Height Mounting Plate Assembly with Lower Support Rails; 70.9" (1800 mm) H x 23.6" (600 mm) W x 35.4" (900 mm) D; Hammer Gray (Ral 7035)
MSRP $524.01
| Width | 22.9" (582 mm) |
| Height | 70.5" (1791 mm) |
| Depth | 34.5" (876 mm) |
| Color | Hammer Gray |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 26.9" (68 cm) |
| Ship Length/Depth | 189" (4801 mm) |
| Ship Height | 7.2" (18 cm) |
| Shipping Weight | 69 LB (31.3 kg) |
