Cart
Loading...
Loading... 37780-G93
RMR Modular Enclosure Full-Height Mounting Plate Assembly with Lower Support Rails; 78.7" (2000 mm) H x 31.5" (800 mm) W x 39.4" (1000 mm) D; Hammer Gray (Ral 7035)
MSRP $609.66
| Width | 30.8" (782 mm) |
| Height | 78.4" (1992 mm) |
| Depth | 38.5" (978 mm) |
| Color | Hammer Gray |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 34.8" (88 cm) |
| Ship Length/Depth | 209" (5309 mm) |
| Ship Height | 7.2" (18 cm) |
| Shipping Weight | 96 LB (43.55 kg) |
