Cart
Loading...
Loading... 37780-GA8
RMR Modular Enclosure Full-Height Mounting Plate Assembly with Lower Support Rails; 86.6" (2200 mm) H x 31.5" (800 mm) W x 47.2" (1200 mm) D; Hammer Gray (Ral 7035)
MSRP $689.97
| Width | 30.8" (782 mm) |
| Height | 86.3" (2193 mm) |
| Depth | 46.4" (1179 mm) |
| Color | Hammer Gray |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 34.8" (88 cm) |
| Ship Length/Depth | 229" (5817 mm) |
| Ship Height | 7.2" (18 cm) |
| Shipping Weight | 107 LB (48.54 kg) |
