Cart
Loading...
Loading... 37840-C02
RMR Modular Enclosure Half-Height Mounting Plate Assembly; 70.9" (1800 mm) H x 15.7" (400 mm) W; Black
MSRP $306.58
| Width | 12.8" (325 mm) |
| Height | 32.9" (836 mm) |
| Color | Black |
| Depth | 1.7" (43 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 16.8" (43 cm) |
| Ship Length/Depth | 94" (2388 mm) |
| Ship Height | 5.7" (14 cm) |
| Shipping Weight | 24 LB (10.89 kg) |
