Cart
Loading...
Loading... 37840-C15
RMR Modular Enclosure Half-Height Mounting Plate Assembly; 78.7" (2000 mm) H x 23.6" (600 mm) W; Black
MSRP $356.66
| Width | 20.7" (526 mm) |
| Height | 36.9" (938 mm) |
| Color | Black |
| Depth | 1.7" (43 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 24.7" (63 cm) |
| Ship Length/Depth | 104" (2642 mm) |
| Ship Height | 5.7" (14 cm) |
| Shipping Weight | 36 LB (16.33 kg) |
