Cart
Loading...
Loading... 37840-C18
RMR Modular Enclosure Half-Height Mounting Plate Assembly; 94.5" (2400 mm) H x 23.6" (600 mm) W; Black
MSRP $420.83
| Width | 20.7" (526 mm) |
| Height | 44.7" (1136 mm) |
| Color | Black |
| Depth | 1.7" (43 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 24.7" (63 cm) |
| Ship Length/Depth | 124" (3150 mm) |
| Ship Height | 5.7" (14 cm) |
| Shipping Weight | 42 LB (19.05 kg) |
