Cart
Loading...
Loading... 37840-C30
RMR Modular Enclosure Half-Height Mounting Plate Assembly; 94.5" (2400 mm) H x 31.5" (800 mm) W; Black
MSRP $467.61
| Width | 28.6" (726 mm) |
| Height | 44.7" (1136 mm) |
| Color | Black |
| Depth | 1.7" (43 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 32.6" (83 cm) |
| Ship Length/Depth | 124" (3150 mm) |
| Ship Height | 5.7" (14 cm) |
| Shipping Weight | 55 LB (24.95 kg) |
