Cart
Loading...
Loading... 37840-C50
RMR Modular Enclosure Half-Height Mounting Plate Assembly; 70.9" (1800 mm) H x 47.2" (1200 mm) W; Black
MSRP $454.13
| Width | 44.3" (1125 mm) |
| Height | 32.9" (836 mm) |
| Color | Black |
| Depth | 1.7" (43 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 48.3" (123 cm) |
| Ship Length/Depth | 94" (2388 mm) |
| Ship Height | 5.7" (14 cm) |
| Shipping Weight | 61 LB (27.67 kg) |
