Cart
Loading...
Loading... 37840-G01
RMR Modular Enclosure Half-Height Mounting Plate Assembly; 47.2" (1200 mm) H x 15.7" (400 mm) W; Hammer Gray (Ral 7035)
MSRP $263.21
| Width | 12.8" (325 mm) |
| Height | 21.1" (536 mm) |
| Color | Hammer Gray |
| Depth | 1.7" (43 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 16.8" (43 cm) |
| Ship Length/Depth | 64" (1626 mm) |
| Ship Height | 5.7" (14 cm) |
| Shipping Weight | 18 LB (8.16 kg) |
