Cart
Loading...
Loading... 37840-G20
RMR Modular Enclosure Half-Height Mounting Plate Assembly; 70.9" (1800 mm) H x 27.6" (700 mm) W; Hammer Gray (Ral 7035)
MSRP $357.65
| Width | 24.6" (625 mm) |
| Height | 32.9" (836 mm) |
| Color | Hammer Gray |
| Depth | 1.7" (43 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 28.6" (73 cm) |
| Ship Length/Depth | 94" (2388 mm) |
| Ship Height | 5.7" (14 cm) |
| Shipping Weight | 38 LB (17.24 kg) |
