Cart
Loading...
Loading... 37840-G26
RMR Modular Enclosure Half-Height Mounting Plate Assembly; 70.9" (1800 mm) H x 31.5" (800 mm) W; Hammer Gray (Ral 7035)
MSRP $378.45
| Width | 28.6" (726 mm) |
| Height | 32.9" (836 mm) |
| Color | Hammer Gray |
| Depth | 1.7" (43 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 32.6" (83 cm) |
| Ship Length/Depth | 94" (2388 mm) |
| Ship Height | 5.7" (14 cm) |
| Shipping Weight | 42 LB (19.05 kg) |
