Cart
Loading...
Loading... 37840-G27
RMR Modular Enclosure Half-Height Mounting Plate Assembly; 78.7" (2000 mm) H x 31.5" (800 mm) W; Hammer Gray (Ral 7035)
MSRP $396.28
| Width | 28.6" (726 mm) |
| Height | 36.9" (938 mm) |
| Color | Hammer Gray |
| Depth | 1.7" (43 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 32.6" (83 cm) |
| Ship Length/Depth | 104" (2642 mm) |
| Ship Height | 5.7" (14 cm) |
| Shipping Weight | 46 LB (20.87 kg) |
