Cart
Loading...
Loading... 37840-G36
RMR Modular Enclosure Half-Height Mounting Plate Assembly; 94.5" (2400 mm) H x 35.4" (900 mm) W; Hammer Gray (Ral 7035)
MSRP $491.00
| Width | 32.5" (826 mm) |
| Height | 44.7" (1136 mm) |
| Color | Hammer Gray |
| Depth | 1.7" (43 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 36.5" (93 cm) |
| Ship Length/Depth | 124" (3150 mm) |
| Ship Height | 5.7" (14 cm) |
| Shipping Weight | 61 LB (27.67 kg) |
