Cart
Loading...
Loading... 37840-G43
RMR Modular Enclosure Half-Height Mounting Plate Assembly; 47.2" (1200 mm) H x 43.3" (1100 mm) W; Hammer Gray (Ral 7035)
MSRP $373.72
| Width | 40.4" (1026 mm) |
| Height | 21.1" (536 mm) |
| Color | Hammer Gray |
| Depth | 1.7" (43 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 44.4" (113 cm) |
| Ship Length/Depth | 64" (1626 mm) |
| Ship Height | 5.7" (14 cm) |
| Shipping Weight | 39 LB (17.69 kg) |
