Cart
Loading...
Loading... 37840-G45
RMR Modular Enclosure Half-Height Mounting Plate Assembly; 78.7" (2000 mm) H x 43.3" (1100 mm) W; Hammer Gray (Ral 7035)
MSRP $455.75
| Width | 40.4" (1026 mm) |
| Height | 36.9" (938 mm) |
| Color | Hammer Gray |
| Depth | 1.7" (43 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 44.4" (113 cm) |
| Ship Length/Depth | 104" (2642 mm) |
| Ship Height | 5.7" (14 cm) |
| Shipping Weight | 62 LB (28.12 kg) |
