Cart
Loading...
Loading... 37842-C10
RMR Modular Enclosure Quarter-Height Mounting Plate Assembly; 82.7" (2100 mm) H x 19.7" (500 mm) W; Black
MSRP $165.77
| Width | 16.8" (427 mm) |
| Height | 19.4" (493 mm) |
| Color | Black |
| Depth | 1.7" (43 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 20.8" (53 cm) |
| Ship Length/Depth | 59" (1499 mm) |
| Ship Height | 5.7" (14 cm) |
| Shipping Weight | 20 LB (9.07 kg) |
