Cart
Loading...
Loading... 37842-C15
RMR Modular Enclosure Quarter-Height Mounting Plate Assembly; 78.7" (2000 mm) H x 23.6" (600 mm) W; Black
MSRP $164.60
| Width | 20.7" (526 mm) |
| Height | 18.5" (470 mm) |
| Color | Black |
| Depth | 1.7" (43 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 24.7" (63 cm) |
| Ship Length/Depth | 57" (1448 mm) |
| Ship Height | 5.7" (14 cm) |
| Shipping Weight | 22 LB (9.98 kg) |
