Cart
Loading...
Loading... 37842-C16
RMR Modular Enclosure Quarter-Height Mounting Plate Assembly; 82.7" (2100 mm) H x 23.6" (600 mm) W; Black
MSRP $174.49
| Width | 20.7" (526 mm) |
| Height | 19.4" (493 mm) |
| Color | Black |
| Depth | 1.7" (43 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 24.7" (63 cm) |
| Ship Length/Depth | 59" (1499 mm) |
| Ship Height | 5.7" (14 cm) |
| Shipping Weight | 23 LB (10.43 kg) |
