Cart
Loading...
Loading... 37842-C20
RMR Modular Enclosure Quarter-Height Mounting Plate Assembly; 70.9" (1800 mm) H x 27.6" (700 mm) W; Black
MSRP $165.04
| Width | 24.6" (625 mm) |
| Height | 16.5" (420 mm) |
| Color | Black |
| Depth | 1.7" (43 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 28.6" (73 cm) |
| Ship Length/Depth | 52" (1321 mm) |
| Ship Height | 5.7" (14 cm) |
| Shipping Weight | 23 LB (10.43 kg) |
