Cart
Loading...
Loading... 37842-C38
RMR Modular Enclosure Quarter-Height Mounting Plate Assembly; 70.9" (1800 mm) H x 39.4" (1000 mm) W; Black
MSRP $192.16
| Width | 36.5" (927 mm) |
| Height | 16.5" (420 mm) |
| Color | Black |
| Depth | 1.7" (43 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 40.5" (103 cm) |
| Ship Length/Depth | 52" (1321 mm) |
| Ship Height | 5.7" (14 cm) |
| Shipping Weight | 30 LB (13.61 kg) |
