Cart
Loading...
Loading... 37842-C41
RMR Modular Enclosure Quarter-Height Mounting Plate Assembly; 86.6" (2200 mm) H x 39.4" (1000 mm) W; Black
MSRP $227.66
| Width | 36.5" (927 mm) |
| Height | 20.4" (519 mm) |
| Color | Black |
| Depth | 1.7" (43 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 40.5" (103 cm) |
| Ship Length/Depth | 62" (1575 mm) |
| Ship Height | 5.7" (14 cm) |
| Shipping Weight | 35 LB (15.88 kg) |
