Cart
Loading...
Loading... 37842-C45
RMR Modular Enclosure Quarter-Height Mounting Plate Assembly; 78.7" (2000 mm) H x 43.3" (1100 mm) W; Black
MSRP $210.33
| Width | 40.4" (1026 mm) |
| Height | 18.5" (470 mm) |
| Color | Black |
| Depth | 1.7" (43 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 44.4" (113 cm) |
| Ship Length/Depth | 57" (1448 mm) |
| Ship Height | 5.7" (14 cm) |
| Shipping Weight | 35 LB (15.88 kg) |
