Cart
Loading...
Loading... 37842-C48
RMR Modular Enclosure Quarter-Height Mounting Plate Assembly; 94.5" (2400 mm) H x 43.3" (1100 mm) W; Black
MSRP $248.19
| Width | 40.4" (1026 mm) |
| Height | 22.4" (569 mm) |
| Color | Black |
| Depth | 1.7" (43 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 44.4" (113 cm) |
| Ship Length/Depth | 67" (1702 mm) |
| Ship Height | 5.7" (14 cm) |
| Shipping Weight | 41 LB (18.6 kg) |
