Cart
Loading...
Loading... 37842-C51
RMR Modular Enclosure Quarter-Height Mounting Plate Assembly; 78.7" (2000 mm) H x 47.2" (1200 mm) W; Black
MSRP $219.48
| Width | 44.3" (1125 mm) |
| Height | 18.5" (470 mm) |
| Color | Black |
| Depth | 1.7" (43 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 48.3" (123 cm) |
| Ship Length/Depth | 57" (1448 mm) |
| Ship Height | 5.7" (14 cm) |
| Shipping Weight | 38 LB (17.24 kg) |
