Cart
Loading...
Loading... 37842-G14
RMR Modular Enclosure Quarter-Height Mounting Plate Assembly; 70.9" (1800 mm) H x 23.6" (600 mm) W; Hammer Gray (Ral 7035)
MSRP $157.22
| Width | 20.7" (526 mm) |
| Height | 16.5" (420 mm) |
| Color | Hammer Gray |
| Depth | 1.7" (43 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 24.7" (63 cm) |
| Ship Length/Depth | 52" (1321 mm) |
| Ship Height | 5.7" (14 cm) |
| Shipping Weight | 20 LB (9.07 kg) |
