Cart
Loading...
Loading... 37842-G18
RMR Modular Enclosure Quarter-Height Mounting Plate Assembly; 94.5" (2400 mm) H x 23.6" (600 mm) W; Hammer Gray (Ral 7035)
MSRP $194.25
| Width | 20.7" (526 mm) |
| Height | 22.4" (569 mm) |
| Color | Hammer Gray |
| Depth | 1.7" (43 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 24.7" (63 cm) |
| Ship Length/Depth | 67" (1702 mm) |
| Ship Height | 5.7" (14 cm) |
| Shipping Weight | 25 LB (11.34 kg) |
