Cart
Loading...
Loading... 37842-G31
RMR Modular Enclosure Quarter-Height Mounting Plate Assembly; 47.2" (1200 mm) H x 35.4" (900 mm) W; Hammer Gray (Ral 7035)
MSRP $157.49
| Width | 32.5" (826 mm) |
| Height | 10.6" (270 mm) |
| Color | Hammer Gray |
| Depth | 1.7" (43 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 36.5" (93 cm) |
| Ship Length/Depth | 37" (940 mm) |
| Ship Height | 5.7" (14 cm) |
| Shipping Weight | 20 LB (9.07 kg) |
