Cart
Loading...
Loading... 37842-G37
RMR Modular Enclosure Quarter-Height Mounting Plate Assembly; 47.2" (1200 mm) H x 39.4" (1000 mm) W; Hammer Gray (Ral 7035)
MSRP $164.96
| Width | 36.5" (927 mm) |
| Height | 10.6" (270 mm) |
| Color | Hammer Gray |
| Depth | 1.7" (43 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 40.5" (103 cm) |
| Ship Length/Depth | 37" (940 mm) |
| Ship Height | 5.7" (14 cm) |
| Shipping Weight | 22 LB (9.98 kg) |
