Cart
Loading...
Loading... 37842-G52
RMR Modular Enclosure Quarter-Height Mounting Plate Assembly; 82.7" (2100 mm) H x 47.2" (1200 mm) W; Hammer Gray (Ral 7035)
MSRP $233.47
| Width | 44.3" (1125 mm) |
| Height | 19.4" (493 mm) |
| Color | Hammer Gray |
| Depth | 1.7" (43 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 48.3" (123 cm) |
| Ship Length/Depth | 59" (1499 mm) |
| Ship Height | 5.7" (14 cm) |
| Shipping Weight | 39 LB (17.69 kg) |
