Cart
Loading...
Loading... 37075-C03
RMR Wall-Mount Enclosure Fixed Depth Mounting Plate; 18" (458 mm) H x 20" (508 mm) W x 1" (26 mm) D; Black
MSRP $167.44
| Width | 20" (508 mm) |
| Height | 18" (458 mm) |
| Color | Black |
| Depth | 1" (25 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 23" (58 cm) |
| Ship Length/Depth | 53" (1346 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 15 LB (6.8 kg) |
