Cart
Loading...
Loading... 37075-C35
RMR Wall-Mount Enclosure Fixed Depth Mounting Plate; 21" (534 mm) H x 24" (610 mm) W x 1" (26 mm) D; Black
MSRP $181.56
| Width | 24" (610 mm) |
| Height | 21" (534 mm) |
| Color | Black |
| Depth | 1" (25 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 27" (69 cm) |
| Ship Length/Depth | 64" (1626 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 20 LB (9.07 kg) |
