Cart
Loading...
Loading... 37075-C47
RMR Wall-Mount Enclosure Fixed Depth Mounting Plate; 42" (1067 mm) H x 24" (610 mm) W x 1" (26 mm) D; Black
MSRP $216.43
| Width | 24" (610 mm) |
| Height | 42" (1067 mm) |
| Color | Black |
| Depth | 1" (25 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 27" (69 cm) |
| Ship Length/Depth | 117" (2972 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 35 LB (15.88 kg) |
