Cart
Loading...
Loading... 37075-G10
RMR Wall-Mount Enclosure Fixed Depth Mounting Plate; 30" (762 mm) H x 20" (508 mm) W x 1" (26 mm) D; Hammer Gray (RAL 7035)
MSRP $184.31
| Width | 20" (508 mm) |
| Height | 30" (762 mm) |
| Color | Hammer Gray |
| Depth | 1" (25 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 23" (58 cm) |
| Ship Length/Depth | 86" (2184 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 23 LB (10.43 kg) |
